Bilgiye en kısa zamanda ulaşılabilen şu günlerde artık satın almacılar satın almak istedikleri ürüne en kısa yoldan internet üzerinden ulaşabilmektedirler. Artık kapı kapı gezip bir ürün arama devri yavaş yavaş sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamızı ve ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtan bir web sitemiz olmalı. Bu nedenle en kısa zamanda dinamik bir web sitesi yaptırıp internet üzerinden ulaşılabilir olmamız gerekir.

İster uluslararası bir iş devi olun, ister yerel bir şirket olun, gerçek dünyada varlığınızı hissettirmek durumundasınız. Başarınız, yaptığınız işin hedef kitle tarafından nasıl tasvir edildiğine bağlıdır. Websiteniz sizin en önemli referansınızdır.

İnternet günümüzün vazgeçilmez medyası haline gelmiştir. Hem ucuz bir araç olması hem de büyük bir insan kitlesine hitap etmesi nedeniyle web sitelerini n önemi tartışılamaz. Web ortamı hem ticaret, hem bilgi, hem iletişim hem de eğlence için kullanılıyor. Birçok konuda işlem yapılabilmesi ve çok büyük bir kitleye hitap etme gücü sayesinde insanlar artık web teknolojilerine yoğun ilgi göstermektedirler.

Web tasarımı ilkeleri genellikle kabul gören bir husustur. Öncelikli olarak, sitenin ara yüzünün göze hoş gelmesi, içerik bağlantıları arasında kolayca sörf yapılabilmesi, web tasarımının temel ilkeleri olarak düşünülmektedir.

Kullanıcı dostu web tasarımı ile site ziyaretçilerine adeta rehberlik eden içerik bağlantılarını dikkate alıyoruz. Bu sayede interneti az kullanan insanların bile sitede aradığını bulmakta zorlanmayacağı tasarımlar yapıyoruz. Karmaşık bir teknoloji insan hayatına kolaylık sağlamadığı için, Hakkari Bilgi-SA Bilişim olarak, teknolojinin kullanılabilirlik ilkesine büyük önem vermekteyiz. Kullanım kolaylığını ve işlevselliği ön plana çıkaran tasarım projoleleri ile önce insan kavramını göz önünde bulundurmaktayız.

Web Sitesi Neden Gerekli?

→ Sektörünüzde büyümenizi sağlayan en ucuz ve uzun süreli tanıtım çözümdür.

→ Mevcut ve potansiyel müşterileriniz ürün, hizmet ve yaptığınız çalışmaları sitenizden takip edebilirler.

→ İletişim kaynaklarınızı arttırarak sizi yoğun bir çalışmadan kurtarabilir.

→ İhtiyaç sahipleri bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi almak için internette araştırma yapıp ne yapacağına öyle karar veriyor.

→ Web siteniz varsa, hitap ettiğiniz kitle size 7 gün 24 saat ulaşabilir.

→ Web siteniz varsa, yaptığınız iş sadece bir bölge ile sınırlı kalmaz; dünyanın her yerinde sizinle irtibata geçmek isteyen müşterilerle karşılaşabilirsiniz.

→ Günümüzün teknoloji dünyasında internet hizmetlerinden yararlanan rakip firma ve işletmelerin gerisinde kalmamış olursunuz.