Hakkımızda

2012 yılında İstanbul’da SELAY GÖYTAŞ tarafından kurulan Güncel Patent, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş coğrafyaya hakim kurumsal yapısı ile marka tescili, patent tescili, faydalı model ve tasarım (Sınai Mülkiyet Hakları) konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye genelinde 5.000’i aşkın müvekkiline, rakiplerine oranla günümüz koşullarına uygun olarak daha farklı, hızlı ve güvenilir politikasıyla hizmet vererek sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Güncel Patent, bünyesinde konusunda uzman ve yeniliğe açık bir kadro ile yola çıkmış, gün geçtikçe kadrosunu ve hedeflerini büyütmüştür. Türkiye genelinde birçok partnerle çalışmakta olup, giderek büyüyen yapısıyla müvekkillerine kişiye özel hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

Nitelikli iş gücümüzle müşteri beklentilerinin üstünde hizmet vermek; Çalışma ekibimizin sağlığını, güvenliğini, kişisel gelişimini sağlamak; zevk alınan bir çalışma ortamı oluşturarak sektörde iz bırakan profesyoneller yetiştirmek; Sürekli iyileştirmeler yaparak, sınai mülkiyet bilincini arttırmak için stratejik projeler geliştirmektir. Her müşterimize başka müşterimiz yokmuş gibi değer verir ve sahip çıkarız; Yaptığımız her işi, işlem yaptığımız her dosyaya başka bir işimiz yokmuş gibi değer verir ve sahip çıkarız. Yaptığımız her işlemden müvekkillerimizin anında haberdar olması için bütün teknolojik imkanları kullanırız. Yaptığımız hizmetleri müvekkillerimize değer kattığına inanarak yapar ve müvekkilimizin sadece bu gününü değil gelecekte karşılaşacağı ihtiyaçlarını da analiz ederek müvekkillerimize yenilikçi ve geliştirici öneriler sunarız.

Değerlerimiz

Müvekklil odaklı çalışmalarımızla çalışmış olduğumuz müşterilerimize hızlı bilgilendirici şekilde yaklaşıp işlemlerini en doğru şekilde yapmak en büyük değerlerimizdendir Profesyonellik; Müvekkillerimize samimi yaklaşıp, profesyonelce hizmet veririz. Bütün Müvekkillerimizle 1 defa değil sürekli çalışmayı ilke edindik. Müvekkillerimizi iş ortağımız gibi görüp’’ kazandırki kazan’’ düşüncesiyle yaklaşırız. Güvenilir hizmet anlayışımızla önceliğimiz firmalarımıza doğru ve net bilgilendirme yaparak müvekkillerimize daha iyi hizmet vermek için teknolojinin bütün imkanlarını en üst seviyede kullanmayı prensip edinmiştir. Fikri sınai haklarda başvuru anlık etki ettiği için ; çok önemli bir zaman olduğunun farkında olarak firmalarımıza hızlı dönüş yapıp aynı hızlılıkla işlem başvurularınıda gerçekleştiririz.. Sahiplenme; Güncel Patent yönetim ve çalışanları olarak işimizi çok sever ve sahip çıkarız; müvekkillerimizin işlerinin yapılması, yapılan işlerin geliştirilmesi, değer katacak önerilerin sunulması; Ülkemizin kalkınmasına fikri ve sınai mülkiyet haklarının önemli olduğunun farkında olmamız ve bu konuda firmamıza, firma yönetim ve çalışanlarımıza büyük sorumluluklar düştüğünün farkındayız. Günce Patent olarak; kazandır ki kazan felsefemizle müşterilerimizle sürekli iletişim halinde, işini severek yapan, enerjik, karlılık, değer katmak, samimiyet gibi diğer değerlerimiz firma özelliklerimiz arasındadır.